Difference between revisions of "Template:Honda CR"
Jump to navigation
Jump to search
Line 6: | Line 6: | ||
|- | |- | ||
|| '''Classic Motocross''': [[Honda CR125M|CR125M]]{{·}}[[Honda CR250M|CR250M]] | || '''Classic Motocross''': [[Honda CR125M|CR125M]]{{·}}[[Honda CR250M|CR250M]] | ||
|- | |||
|| '''Contemporary Motocross''': [[Honda CR80R|CR80R]]{{·}}[[Honda CR85R|CR85R]]{{·}}[[Honda CR85RB|CR85RB (Expert)]]{{·}}[[Honda CR125R|CR125R]]{{·}}[[Honda CR250R|CR250R]]{{·}}[[Honda CR450|CR450]]{{·}}[[Honda CR480|CR480]]{{·}}[[Honda CR500R|CR500R]] | || '''Contemporary Motocross''': [[Honda CR80R|CR80R]]{{·}}[[Honda CR85R|CR85R]]{{·}}[[Honda CR85RB|CR85RB (Expert)]]{{·}}[[Honda CR125R|CR125R]]{{·}}[[Honda CR250R|CR250R]]{{·}}[[Honda CR450|CR450]]{{·}}[[Honda CR480|CR480]]{{·}}[[Honda CR500R|CR500R]] | ||
|- | |- |