22,449
edits
Line 71: | Line 71: | ||
|- | |- | ||
|[[Honda RC172|RC172]]||1964||Inline-4||339.43cc|| | |[[Honda RC172|RC172]]||1964||Inline-4||339.43cc|| | ||
|- | |||
|[[Honda 2RC172|2RC172]]||1964||Inline-4||339.43cc|| | |||
|- | |- | ||
|[[Honda RC174|RC174]]||1967||Inline-6||297.06cc|| | |[[Honda RC174|RC174]]||1967||Inline-6||297.06cc|| |