22,449
edits
Line 61: | Line 61: | ||
|- | |- | ||
|[[Honda 3RC164|3RC164]]||1964-65||Inline-5||247.3cc|| | |[[Honda 3RC164|3RC164]]||1964-65||Inline-5||247.3cc|| | ||
|- | |||
|[[Honda RC165|RC165]]||1965||Inline-6||247.3cc|| | |||
|- | |- | ||
|[[Honda RC166|RC166]]||1966||Inline-6||249.42cc|| | |[[Honda RC166|RC166]]||1966||Inline-6||249.42cc|| |