22,449
edits
Line 13: | Line 13: | ||
|- | |- | ||
|[[Honda RC71|RC71]]||1958||Twin||247.33cc|| | |[[Honda RC71|RC71]]||1958||Twin||247.33cc|| | ||
|- | |||
|[[Honda RC110|RC110]]||1962||Single||49.9cc|| | |||
|- | |||
|[[Honda RC111|RC111]]||1962||Twin||49.61cc|| | |||
|- | |- | ||
|[[Honda RC112|RC112]]||1962||Twin||49.61cc|| | |[[Honda RC112|RC112]]||1962||Twin||49.61cc|| |